PODPOŘTE NÁS

Dejte nám svůj hlas ve volbách

Ve volbách do městského zastupitelstva se bude rozhodovat o tom, zda se bude pokračovat v energickém vedení města vpřed, či zda město opět na roky zastaví svůj rozvoj. Bude se rozhodovat o tom, zda bude v Mnichově Hradišti dále radnice otevřená, nebo uzavřená jen pro sebe. O tom, zda se bude hospodařit transparentně, nebo za zamčenými dveřmi. 

Volte kandidáty Žijeme pro Hradiště, za kterými jsou výsledky, otevřené jednání, a ne sliby a dluhy. 

Vemte s sebou k volbám své blízké a přátele

Přiveďte k volbám i své blízké. Přesvěčte lidi ve svém okolí, že bez nich se může lehce stát, že naše město budou vést ti, kteří myslí na zájmy své či developerské více než na zájmy občanů. Na každém hlase záleží! Při sčítání může být tím pomyslným jazýčkem na vahách!

Pomozte nám s propagací

Staňte se fanoušky naší facebookové stránky a sdílejte výsledky naší práce. Nahrajte si rámeček podporující SNK Žijeme pro Hradiště na Vaši profilovou fotku na facebooku. Pomozte nám s distribucí letáků a plakátů k občanům - stačí napsat na info@zijemeprohradiste.cz.

Podpořte nás finančně

Nemáme podporu miliardářů, nejsme ani celostátní partaj s velkými finančními zdroji kdoví odkud. Na naše aktivity se skládají kandidáti a příznivci naší práce pro město. Pokud máte zájem nás finančně podpořit i Vy, můžete k tomu využít náš transparentní účet. Děkujeme Vám!

Transparentní účet:
FIO BANKA
Číslo účtu: 2100635184 / 2010